De Grote prijs van Aalsmeer wordt al sinds 1993 gehouden op de Westeinderplassen in Aalsmeer. Een wedstrijd voor jong en oud, van beginneling tot gevorderde. Een competitie waar menig windsurfer aan heeft deelgenomen.

Ieder jaar op de eerste zondag van oktober wordt de GPA gehouden en jawel, inclusief de welbekende tombola. Ook de overheerlijke pizza’s en de gezelligheid zal dit jaar niet ontbreken.

Zoals elk jaar is de GPA een race langs de uithoeken van de westeinderplas, Leimuiden, Kudelstaart en Aalsmeer hebben elk hun eigen boei. Voor de rookies is er een ingekorte baan, maar zeker nog met voldoende uitdaging.

Dit jaar is de Grote Prijs van Aalsmeer een long-distance wedstrijd over twee en half uur plus een ronde. Bij gelijke aantal rondes bepaald de eindtijd in de laatste ronde de rangschikkijg.

Let op! het is niet mogelijk om je op de racedag zelf in te schrijven voor de wedstrijd. Alleen via de voorverkoop is het mogelijk om je in te schrijven.

Aanmelden kan tot uiterlijk vrijdag 30 september om 23:00 uur.

Programma

Klasses
  • Foil
  • IQFoil

  • Windsurfer LT / Kona One
  • RSX / Raceboard 7,8 + 9,5
  • (Korte baan) Rookies = voor surfers zonder wedstrijd ervaring

  • (Korte baan) Wingfoil

  • (Korte baan) Open klasse Max 9.5

Planning
  • Aanmelden: 9:00 tot 11:00

  • Skippersmeeting: 11:00 tot 11:15

  • Start race: 12:30

  • Einde race: Signaal 2.5uur, finishgate open

  • Prijsuitreiking: 16:30

Extra’s
  • Pizza bus met slices

  • Tombola

  • Geldprijzen voor de winnaars

  • Veel gezelligheid